CeWSA PK

Szkolenie świadomościowe nt. dyskryminacji, molestowania i mobbingu

CeWSA PK zaprasza na szkolenia on-line w 2024 roku, które rozpoczyna cykl sześciu szkoleń świadomościowych dla pracowników PK. Poprowadzi je Rzecznik ds. Przeciwdziałania Molestowaniu i Dyskryminacji na PK Pani mgr Beata Romek. Szkolenia odbywać się będą w formie on-line na Teams w 6 terminach w miesiącach luty i wrzesień, w stałych godzinach, tj. 10:00-12:15:

Szkolenia mają na celu zwiększyć świadomość członków Społeczności Akademickiej PK w zakresie zagrożeń psychospołecznych, tj. dyskryminacji, molestowania i mobbingu, a także radzenia sobie w sytuacjach, gdy osoba zostanie w ich wyniku poszkodowana.

Dla każdego uczestnika zostanie przygotowane zaświadczenie o ukończeniu szkolenia świadomościowego.

Zespół CEWSA PK

10 wrz 2024