CeWSA PK obchodzi swoje 1 Urodziny

Dokładnie rok temu, z inicjatywy prorektora ds. studenckich dr. inż. Marka Bauera, w dniu 9 Maja 2022 powstało Centrum Wsparcia Społeczności Akademickiej PK, które dzisiaj obchodzi swoje 1 Urodziny 🎊🎉

CeWSA PK to zespół ludzi, którym leży na sercu przyjazne i zdrowe środowisko do nauki i pracy tworzone poprzez wpływanie na budowanie i zwiększanie ŚWIADOMOŚCI całej Społeczności Akademickiej PK.

Jesteśmy po to, by pomagać, a nie wymierzać sprawiedliwość, ale to na ile zdrową i przyjazną zbudujemy przestrzeń do nauki i pracy zależeć będzie od wspólnych wysiłków całej Społeczności Akademickiej PK.

Dlatego z okazji naszych 1 Urodzin życzymy sobie i całej Społeczności Akademickiej PK dużo ciepła, radości i życzliwości okazywanej zarówno sobie jak i każdej innej osobie z naszego otoczenia.

Życzmy sobie, byśmy wspólnie potrafili zadbać o przyjazną do nauki i pracy przestrzeń, jaką jest Politechnika Krakowska i abyśmy pełni otwartości na innych potrafili budować dobre wzajemne relacje, które są podstawą każdej dobrej współpracy.

CeWSA PK już dzisiaj zaprasza wszystkich członków Społeczności Akademickiej PK na urodzinowego torta podczas wydarzenia relaksacyjnego organizowanego na kampusie PK w dniu 25 maja 2023.

O szczegółach – wkrótce!